SPORT

Olimpikonok a kirakatban »

2021.07.23. 15:02 Lejár 2021.08.06. 23:59 [11252]
Olimpikonok a kirakatban (2021.07.23.)

A mai napon veszi kezdetét a Tokióban megrendezésre kerülő olimpia - ebből az alkalomból helyezték ki a ceglédi kötődésű olimpikonok képeit, egy-egy kupát, valamint eredményeiket a Városi Könyvtár kirakatában, továbbá egy molinóval is megemlékeznek az eseményről.

(Fotó: Szokolai Attila)

« A képtár megtekintéséhez kattintson a kisképre!

Újabb sikert ért el a ceglédi gördeszkás »

2021.07.22. 15:09 Lejár 2021.08.05. 23:59 [11245]
Újabb sikert ért el a ceglédi gördeszkás
Világversenyen lett 28 profi versenyzőből 7. helyezett Tűri Zoltán. A ceglédi gördeszkás a tavalyi évet is szép eredménnyel zárta. Ahogy akkor is, most is online szervezték meg a járvány miatt a megmérettetést.

Új vezetőedzője van a CVSE NB III-as labdarúgócsapatának »

2021.07.22. 08:55 Lejár 2021.08.05. 23:59 [11242]
Fotó: CTV
Új vezetőedzője van a CVSE NB III-as labdarúgócsapatának. Mink Olivér nagy örömmel érkezett Ceglédre, úgy látja, hogy nagyon jó gárda a Vasutas, bennük van a győzni akarás és a motiváció.

Tekerd be Ceglédet! - Városismereti kerékpáros túra »

2021.07.19. 18:07 Lejár 2021.08.07. 13:30 [11232]
Tekerd be Ceglédet! - Városismereti kerékpáros túra

Augusztus 7-én Cegléd Város Önkormányzata, a Pest Megyei Szabadidősport Szövetség és a Magyar Szabadidősport Szövetség támogatásával megrendezi a Tekerd Be Ceglédet elnevezésű városismereti kerékpáros túráját.

Vég Zsombor junior Európa-kupa győztes

2021.07.19. 11:31 Lejár 2021.08.02. 23:59 [11231]

Vég Zsombor aranyérmet szerzett a prágai junior Európa-kupán. Zsombor sorban német, ukrán és grúz judoka legyőzésével szerezte meg az első helyet Csehország fővárosában. A másik két ceglédi judoka Hegedűs Levente és Ürögdi Dominik ezúttal nem járt sikerrel.

-Forrás: CVSE Judo -

-Kép: judoinside.com-

Értékelés: 5/2
Még nincsenek hozzászólások | Hozzászólok

Keszthelyi Luca a “nagyok" között az EB-n »

2021.07.19. 08:03 Lejár 2021.08.02. 23:59 [11230]
Keszthelyi Luca a “nagyok" között az EB-n

Az észtországi Tallinban került megrendezésre az U20-as atlétikai Európa-bajnokság, ahol Keszthelyi Luca lábsérüléssel bajlódva magasugrásban 170 cm-t ugrott a nála egy korosztállyal magasabb ellenfeleivel szemben. Luca így sajnos nem jutott a döntőbe, ahová 181 cm-es teljesítménnyel lehetett bejutni.

Füle Simon bronzérmes »

2021.07.14. 16:21 Lejár 2021.07.28. 23:59 [11220]
Fotók: cegledisport.hu

Az elmúlt hétvégén a debreceni egyetem adott otthont a Magyar Korcsoportos Egyéni Rapid Sakk Bajnokságnak, ahol Füle Simon az U16 kategóriában fiatalként az előkelő dobogós 3. helyet szerezte meg.

(forrás)

Utazásra készen »

2021.07.13. 15:53 Lejár 2021.07.27. 23:59 [11218]
Utazásra készen
A hét végét már Japánban tölti Ungvári Attila, aki a 81 kilogrammosok között lép tatamira a Tokiói olimpián. A VB aranyérmes cselgáncsozó pénteken indul az olimpiai faluba. A következő néhány napban már csak az utolsó taktikai simítások és persze a csomagolás van hátra.

(Fotó: MTI/judoinfo.hu - korábbi felvétel)

Vízivilág tábor a sportuszodában »

2021.07.09. 08:55 Lejár 2021.07.23. 23:59 [11211]
Fotó: CTV
Csodás nyári időben, jó hangulatban telik a Városi Sportuszoda Vizivilág tábora. Ezen a nyáron ez már a második turnus. Vannak olyan gyerekek, akik visszajárók és testvérükkel együtt élvezik a programokat. A diákok nem csak az úszás alapjaival ismerkedhetnek meg az öt nap alatt, sok játékkal és ügyességi feladattal is készül a tábor szervezője.

Európa-kupa aranyérmes Szeleczki Szabina »

2021.07.08. 17:15 Lejár 2021.07.22. 23:59 [11209]
Fotó: CTV
A 16 éves Szeleczki Szabina nyerte a 40 kilósok megmérettetését a teplicei ifjúsági Európa-kupa versenyen. Az ifjú sportolót a MOL-Alapítvány támogatja - nem hiába: Szabina veretlennek bizonyult az eddigi versenyeken.