Közösségi Sportváros Vagyunk

Hír, program, komment

Cápa sikerek

2024.04.25. 10:03 Rovat: Sport

A Ceglédi KK SE Kék Cápák öt korosztálya lépett pályára bajnoki mérkőzéseken a hétvégén, közülük négy csapat is itthon játszott. A felnőttek nagy csatában döntetlennel zártak a Mezőtúrral, az U19 kikapott az Inárcs-Örkénytől, az U17 simán nyert a Bugyi ellen, az U15 pedig könnyedén verte mindkét ellenfelét. Az U13 Gödöllőn húzta be két bajnokiját, az U11 pedig Gyálon ért el sikereket.

(Fotó: Ceglédi KK SE Kék Cápák)

Eredmények:

Felnőtt korosztály

Ceglédi Kék Cápák - Mezőtúr iAFC-Syngenta 25 - 25 ( 12 - 9 )

Cegléd, 120 néző, vezette Elhardt, Poltz

Cegléd: Orosz Ivett(kapus), Gergi Bodor Boglárka 6, Peszeki Laura 5(4), Tóth Patrícia 4, Török Boglárka 3, Ubornyák Mónika 2, Imregi Blanka 2, Mózes Dorina 2, Bujdosó Eszter 1, Kapusi Anna, edző Dengi Zoltán

Hétméteresek: 4/4, ill. 5/5

Kiállítások: 6, ill. 0 perc

Az eredmény alakulása: 3.perc: 0-2, 11.P.: 5-4, 24.p.: 10-7, 37.p.: 14-15, 43.p.: 16-16, 48.p.: 16-18, 55.p.: 22-20, 59.p.: 25-23

Dengi Zoltán: - Úgy gondolom amiből felkészültünk azt meg is tudtuk oldani. Védekezésben nagyon odatették magukat a lányok, de ez sajnos a támadó játékunkra nyomta rá a bélyegét. Elől nagyon körülményesen, és enerváltan játszottunk. Amíg ennyi technikai hibánk és eladott labdáink lesznek nem tudunk meccset nyerni. Az utolsó tíz percre még egy lapáttal rátettünk hátul, megnyitottuk a falat, ez még több energiát felemésztett, de ezzel tudtunk visszajönni a meccsbe. Gratulálok a csapatnak, nagyot küzdöttek.

U19 korosztály

Ceglédi Kék Cápák - Inárcs-Örkény KCE 21 - 35 ( 8 - 22 )

Cegléd, 70 néző, vezette Mezei, Paska

Cegléd: Sila Réka(kapus), Peszeki Laura 11(6), Kis Dzsenifer 3, Imbre Anna 2, Kapusi Anna 2, Ferenczi Lili 1, Vidéki Dorina 1, Kövecses Judit 1, Fekete Alexandra, Retkes Lili, Pintér Zsófia, edző Szilágyi József

Hétméteresek: 6/6, ill. 5/4

Kiállítások: 2, ill. 4 perc

Szilágyi József: - Az első 10 percet leszámítva katasztrófával felérő első félidőt sikerült produkálnunk ezen a napom. Támadásban eljutottunk ugyan ziccerekig , de a többségét a kapusba lőttük , és elfelejtettük hogyan is kellene vissza futni. A második játékrészben ugyan a vendég győzelmet nem befolyásolta, de végre elkezdtünk játszani. A védekezésünk végre agresszívvá vált, amiből sok könnyű gólt tudtunk szerezni. Nem lehet összehasonlítani a két félidőt , nem is szeretném. Kicsi hiányérzet maradt bennem az első félidőt látván , de jó volt látni , hogy a második játékrészben azt csináltuk amire képesek vagyunk.

U17 korosztály

Ceglédi Kék Cápák - Bugyi SE 36 - 25 ( 21 - 13 )

Cegléd, 50 néző, vezette Balog, Vig

Cegléd: Sila Réka, Kocsis Anna, Marosvári Martina(kapusok), Kocsis Kata 7, Kövecses Judit 5, Fekete Alexandra 5, Imbre Anna 4, Medveczky Anna 4, Kaposvári Vanda 3(2), Ferenczi Lili 3, Fleischmann Csenge 2, Benkó Eszter 1, Vidéki Dorina 1, Gigor Stella 1, Csombai Izabella, edző Szilágyi József

Hétméteresek: 2/2, ill. 8/3

Kiállítások: 4, ill. 6 perc

Szilágyi József: - Az elejétől kezdve jól játszottunk. A védekezésünk feszes volt és nagyon sok megállító faultot tudtunk bele tenni. Sajnos a félidő utolsó öt percében ez fellazult és 1-1 ki nem kényszerített hibát követően nem futottunk vissza, így ellenfelünk kozmetikázni tudott az eredményen. Összességében elégedett vagyok a látottakkal, ügyesek voltak a lányok. Örülök , hogy mindenki hozzá tudott tenni.

U15 korosztály

Ceglédi Kék Cápák - Székács KE 37 - 26 ( 18 - 11 )

Cegléd, 50 néző, vezette Lázár, Volentics

Cegléd: Kocsis Anna(kapus), Bartus Júlia 11(2), Virág Hanna 7(2), Kocsis Kata 6(1), Répás Zselyke 5, Bujdosó Lara 4, Gál Dorina 1(1), Meleg Krisztina 1(1), Pálfi Renáta 1, Pintér Léna 1, Patály Lili, Sági Hanna, Sárközi Zita, Edző Csábi Zsuzsanna

Hétméteresek. 9/8, ill. 0/0

Kiállítások: 8, ill. 10 perc

Ceglédi Kék Cápák - Szarvasi NKK 29 - 19 ( 16 - 8 )

Ceglédi gólok: Bartus Júlia 11(2), Bujdosó Lara 7(1), Kocsis Kata 6, Répás Zselyke 4, Pálfi Renáta 1

Hétméteresek: 6/3, ill. 6/2

Kiállítások: 6, ill 0 perc

Csábi Zsuzsanna: - Mindkét mérkőzést fásultan kezdtük - talán a kezdés és a zárás margójára írhatóan - , mégis két magabiztos győzelemről beszélhetünk. Még mindig találok kivetnivalót a játékképben, viszont örömmel láttam vissza azokat a régi és új játékelemeket, amikkel készültünk. Gratulálok a lányaimnak, hogy hazai pályán tudtuk végre megmutatni magunkat két nagyarányú győzelemmel! Köszönjük a szurkolóknak, hogy ennyien kijöttek meglátogatni a mérkőzéseinket!

U13 korosztály

Ebben a korosztályban csak a félidei és végeredmények kerülnek rögzítésre

Ceglédi Kék Cápák - Eszterházy SC 27 - 19 (15 - 7 )

Ceglédi Kék Cápák - Aranyszarvas SE 23 - 14 ( 9 - 6 )

Cegléd: Marticsek Réka(kapus), Bartalos Jázmin, Jankovics Hanna, Juricza Kinga, Manczák Mirjam, Mohácsi Tímea, Stummer Róza, Temesváry Fédra, Üllei-Zakar Anna, edző Székesi Fanni

Székesi Fanni: - Mind a kettő mérkőzésen sikeresen hagytuk el a pályát, de attól mind a támadásban és védekezésben van hiányérzetem. Sok esetben kapkodunk, még úgy is mikor az előny nálunk van, sokkal nagyobb higgadtságra van szükségünk mind a kettő területen. Azt szeretném elérni, hogy minél kevesebb technikai hibával játszunk és jobban vegyük észre a helyzeteket. Bízom benne a közös célokat el fogjuk érni. Köszönöm a szülők szurkolását! Gratulálok mind a kettő ellenfelünknek, sok sikert nekik!

U11 korosztály

Ebben a korosztályban semmilyen eredmény sem kerül rögzítésre

Gyáli BKSEII. - Ceglédi Kék Cápák

Domony KSE - Ceglédi Kék Cápák

Gyál, 30 néző, vezette Magyar, Vig

Cegléd: Hörömpő Gitta, Vígh Nóra(kapusok), Dengi Luca Sára, Fehér Lili, Fehér Zoé, Hartyányi Petra, Kecskés Diána Lilla, Mohácsi Kitti, Seres Letti, Szabó-Surányi Csenge, Szalisznyó Szonja, Tomcsányi Lili, edző Orosz-Kacskó Ágnes

Orosz-Kacskó Ágnes: - Az első meccsen azonos erőviszonyok voltak. Az eleje jó volt, bár voltak hibák de sajnos egy sérülés teljesen megzavarta a lányokat és azután már nem tudták tartani a csapatot. A védekezésünk jó volt, de sajnos a megilletődöttségünkön nem tudtunk tovább lepni támadásban. A második meccsen már felszabadultan játszottak a lányok voltak szép csapat valamint egyéni megmozdulások ezen a meccsen. A védekezésünk kifejezetten jól működött. Összességében dicséret illeti a lányokat!

pézsé

Értékelés: 5/1
Még nincsenek hozzászólások

Új hozzászólás:

Kérjük jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!